Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Herman Kemna  Voorzitter   
  Eelco Visser  Penningmeester   
  Maarten van Eekelen  Foto aanwezig Secretaris   
  Gert Spiele  Foto aanwezig Juniorencommissie   
  Tijs Keuper  Seniorencommissie   
Juniorencommissie  
  Gert Spiele  Foto aanwezig Voorzitter   
  Stephanie Veerdig  Foto aanwezig Secretaris   
  Karolien Smit Sibinga  Wedstrijdsecretariaat Junioren (incl. reservering velden maandag t/m zaterdag)   
  Dominique Heuvels  Categorieleider Meisjes A+B   
  Manon van der Weide  Categorieleider Meisjes C   
  Heleen van Dijck  Categorieleider Meisjes D   
  Mette Engbers  Categorieleider Meisjes E (zes- en achttallen)   
  Maaike Kleinhaarhuis   Categorieleider Meisjes F   
  Ruben Kattier  Foto aanwezig Categorieleider Jongens A t/m F    
  Tiemen Haafkes  Categorieleider Jongens A t/m F    
  Kyra Klister  Contactpersoon Funkey + Benjamins   
Seniorencommissie  
  Tijs Keuper  Voorzitter   
  Romé Zinkweg  Foto aanwezig Wedstrijdsecretariaat Senioren (incl. reservering velden zondag)   
  Stefanie Buijvoets  Categorieleider Dames / Veterinnen   
  Ronald Vermijs  Categorieleider Heren / Veteranen   
Hockeycommissie  
  Anne Kemna  Voorzitter   
  Marleen Cobbenhagen  Arbitragecommissie   
  Laura Roetenberg  Foto aanwezig Arbitragecommissie   
  Gert Spiele  Foto aanwezig Juniorencommissie   
  Mark te Nijenhuis  Keeperscommissie   
  Gijsbert Oude Elberink  Scoutingcommissie   
  Tijs Keuper  Seniorencommissie   
  Maxim Vonkerman  Trainingscoordinator   
Scoutingcommissie  
  Gijsbert Oude Elberink  Voorzitter   
Zaalhockeycommissie  
  Job Wassenburg     
  Raymond Bosselaar     
  Arthur Wijma     
Arbitragecommissie  
  Laura Roetenberg  Foto aanwezig Planning   
  Marleen Cobbenhagen  Planning   
Sponsorcommissie  
  Jacqueline Olde Keizer  Voorzitter   
  Maaike Seiger  Secretaris   
  Robert Lenferink     
  Laurens Mensink     
Bully Activiteiten Commissie (BAC)  
  Bjorn ter Haar  Foto aanwezig Voorzitter   
  Arjan Aalbers     
  Jeroen Elhorst     
  Tim Horsthuis     
  Carmen Harmelink     
  Loes Aalbers     
Gastouders  
  Martine Donderwinkel     
  Audrey in het Veld     
  Ina Plötner     
  Renske Dortland     
  Marloes Nijhuis     
  Mieke Timmerman     
  Jacqueline Rödel     
  Ellen Tenniglo      
Keeperscommissie  
  Mark te Nijenhuis  Voorzitter   
  Leen Timmers  Trainingscoördinator keepers   
  Niels Engberink  Foto aanwezig Keeperstrainer   
  Mark te Nijenhuis  Beheer Materiaal (keepers / training)   
Ondersteuning & Beheer  
  Arjan Aalbers  Beheer Clubhuis (kantine en sleutels)   
  Spencer Short  Beheer Bully (gebouwen / velden)   
  Maarten van Eekelen  Foto aanwezig Beheer Website   
  Rutger-Jan Gelink  Beheer ICT + hockeyhal Sportlaan 12A   
PR-commissie  
  Paul Jonge Poerink  Foto aanwezig Voorzitter   
Vertrouwenspersoon  
  Hanneke Ruijvekamp  Vertrouwenspersoon   
Vrijwilligerscoördinator  
  Toos Hoogstraten  Vrijwilligerscoördinator