Trainingsschema

Let op: het (hoofd)trainingsschema voor seizoen 2020 - 2021 is al wel zichtbaar voor de leden, maar is nog in concept / bewerking. Zo zijn we voor het definitief indelen van trainers onder andere afhankelijk van school- en werkroosters. 


De reguliere trainingen beginnen weer volgens het Hoofdschema vanaf maandag 17 augustus 2020. Selectieteams beginnen veelal eerder. Dit hoor je van je trainer.


Voor vragen over het trainingsschema, graag even contact opnemen met Maxim Vonkerman via [email protected]

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Marc Stolk
Maxim Vonkerman
Lucas van der Weide
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 Maxim Vonkerman
Puck Visser
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 Jolien Simmers
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 Eva Luttikhuis
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 Lynn Ikink
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
15:30 - 17:00 Meisjes D1 Herman Kemna 1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Jan van Benthem
Olav Meinders
Maxim Vonkerman
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Maxim Vonkerman
Anne Olde Weghuis
Jolien Simmers
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Eva Helthuis
Maxim Vonkerman
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Iris de With
Maxim Vonkerman
Zillah Janssen
2. Siers
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Britt Hoveling
Maxim Vonkerman
3. TVT - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Maud Schaepers
Maxim Vonkerman
3. TVT - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Anna Tijman op Smeijers
Herman Kemna
1. Rabo - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Herman Kemna
Iris de With
1. Rabo - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Danella Nijdam
Zoey Benneker
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Isabel Pol
Maxim Vonkerman
Merle Engbers
2. Siers - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Britt Hoveling 3. TVT - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Esmee Tijman op Smeijers 3. TVT - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Maxim Vonkerman 1. Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Frank Meenderink
Herman Kemna
1. Rabo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 2. Siers - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Puck Kemna 2. Siers - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Puck Kemna 3. TVT - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 3. TVT - CD
20:00 - 21:00 Keepers Leen Timmers 2. Siers - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Herman Kemna 1. Rabo - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Maxim Vonkerman 1. Rabo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Dilan Kamman
Friso Wuijster
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Jongens D1 Tijn Ensink
Wouter van der Weide
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Elke Heuvels
Fien van der Aa
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Fleur Pouwels
Maxim Vonkerman
Merel ten Dam
2. Siers - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Maxim Vonkerman
Sanne Oortman
Jolijn van der Aa
2. Siers - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Maxim Vonkerman
Ruben Grote Punt
Toon Gosemeijer
2. Siers - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Britt Engbers
Iefke Linderman
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
16:00 - 17:30 Meisjes C6 Kiara Zwarthof 3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C7 Sascha van Tol 3. TVT - CD
17:00 - 18:30 Jongens B1 Leen Timmers 2. Siers - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Mart Lenderink 2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Maxim Vonkerman 1. Rabo - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Maud Schaepers 1. Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Mila Nijhuis 3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Yeabsera Spit 3. TVT - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong Senioren 1 Robert J. Nijhuis 2. Siers - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Leen Timmers 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Geers 1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 2 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 3. TVT - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 2. Siers - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 3. TVT - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Maxim Vonkerman
Penélope Alink
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 Isa Berends
Maxim Vonkerman
Roos Wolbers
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 Maud Gelevert
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 Lucas van der Weide
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 Maxim Vonkerman
Sophie van der Aa
Vera Kosten
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Henrike Bult
June Meijer
Renske Jolink
Nouk Huttenhuis
3. TVT
16:00 - 20:30 Keepers Leen Timmers
Loes van Zutphen
Mark te Nijenhuis
2. Siers - CD
16:00 - 17:30 Meisjes C3 Iris de With
Maxim Vonkerman
Britt Hoveling
2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C5 Maxim Vonkerman
Mila Nijhuis
Yeabsera Spit
1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Anouk Hekman
Cato Meenderink
Maxim Vonkerman
1. Rabo - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Else Kristens
Maxim Vonkerman
3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D6 Danella Nijdam
Maxim Vonkerman
Zoey Benneker
3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Janneke Kemna
Roos Harmelink
1. Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Zoey Benneker
Else Kristens
3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B8 Mila Nijhuis
Yeabsera Spit
3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 1. Rabo - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Geers 1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 2 Robert Slebos 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Jan-Willem Wijnbergen 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames D30A 3. TVT - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 6E1 Lotte Niehuis
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 Jesse Tijhuis
Martijn Wijnbergen
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Maxim Vonkerman
Minke Derksen
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Anouk Lenting
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Maxim Vonkerman
Jente Christenhusz
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 Maxim Vonkerman 2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 Martijn Wijnbergen
Adriana Schukkink
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 Martijn Wijnbergen
Heleen van Dijck
Carlijn Wagelaar
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes 8E3 Maartje van der Weide
Martijn Wijnbergen
1. Rabo
16:00 - 17:30 Jongens C1 Martijn Wijnbergen 1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Jongens D1 Leen Timmers 1. Rabo - CD
16:00 - 17:30 Meisjes C6 Maxim Vonkerman
Jet Weierink
3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C7 Maxim Vonkerman
Amke Wolbers
3. TVT - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Lynn Schasfoort
Maxim Vonkerman
Pien Velthuis
2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Maxim Vonkerman
Mijntje van Buiten
Lotti Vastert
2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Leen Timmers 1. Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Maxim Vonkerman 1. Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Martijn Wijnbergen 3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Amke Wolbers
Jet Weierink
3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Puck Kemna 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Puck Kemna 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 2 Herman Kemna 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 Nilam Heesink 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Leen Timmers 1. Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Aart de With 2. Siers - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Maxim Vonkerman 1. Rabo - AB
20:30 - 22:00 Bully / EHV Heren H45A 3. TVT
20:30 - 22:00 Dames 5 Herman Kemna 1. Rabo - AB
20:30 - 22:00 Dames Training Herman Kemna 1. Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 1. Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren H35A 2. Siers
20:30 - 22:00 Heren H35B 2. Siers
20:30 - 22:00 Trimhockey Maxim Vonkerman 3. TVT
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens Funkey Maxim Vonkerman 2. Siers
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Dieuwke Postma
Maxim Vonkerman
Penélope Alink
Puck Seinen
2. Siers
15:00 - 16:00 Meisjes Funkey Maud Gelevert
Maxim Vonkerman
Roos Wolbers
Maartje van der Weide
2. Siers
16:00 - 17:30 Jongens B2 Mart Lenderink 3. TVT - CD
16:00 - 17:30 Jongens C2 Jasper Grote Punt
Norwin Elzinga
3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C4 Iris de With 1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C5 Danella Nijdam
Zoey Benneker
1. Rabo - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Britt Hoveling
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Esmee Tijman op Smeijers
Anne Verbeek
2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A3 Amke Wolbers
Jet Weierink
2. Siers - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A4 Anne Verbeek 2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Esmee Tijman op Smeijers 3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Mart Lenderink 3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Mila Nijhuis 1. Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B8 Yeabsera Spit 1. Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Geers 1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 2 Jan-Willem Wijnbergen 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames 3 Bram Beckmann 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Heren 2 Ruben Kattier 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:30 Bowls Zaal Erik Kamphuis