Terug
Organisatie
Trainingsschema
Bijzondere leden
Vacatures
Gevonden voorwerpen
Trainingschema zaal
Klik hier voor trainingsschema zaal.
Bij vragen graag even contact opnemen via
[email protected]
.
Hoofdschema
Pasen
Open selectietraining
Mei vakantie
Pinksteren
Selectietrainigen
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:00 - 16:00
Meisjes O09-1 (M6E1)
Maxim Vonkerman
Mies van Benthem
1.TVT
15:00 - 16:00
Meisjes O09-3 (M6E3)
1.TVT
15:00 - 16:00
Meisjes O09-4 (M6E4)
1.TVT
15:00 - 16:00
Mixed O09-1 (Mix6E1)
Maxim Vonkerman
Kathelijn Bik
1.TVT
16:00 - 17:30
Meisjes O12-1 (MD1)
Maxim Vonkerman
1.TVT - AB
16:00 - 17:00
Meisjes O12-3 (MD3)
Sanne Schopman
2. Siers - CD
17:00 - 20:30
Keepers
Loes van Zutphen
Maxim Vonkerman
Jolien Simmers
Lieke van Benthem
2. Siers - CD
17:00 - 18:00
Meisjes O14-2 (MC2)
Fareed Ahmed
2. Siers - AB
17:00 - 18:00
Meisjes O14-3 (MC3)
Senna Ankone
1.TVT - CD
17:30 - 18:30
Meisjes O14-6 (MC6)
Sanne Schopman
1.TVT - AB
18:00 - 19:30
Jongens O16-1 (JB1)
Fareed Ahmed
2. Siers - AB
18:00 - 19:30
Meisjes O14-1 (MC1)
Leen Timmers
Zaal
18:00 - 19:00
Meisjes O14-4 (MC4)
Senna Ankone
3.Rouwhorst - CD
18:00 - 19:30
Meisjes O16-2 (MB2)
Tiemen Haafkes
1.TVT - CD
18:00 - 19:00
Meisjes O16-3 (MB3)
Anouk Hekman
3.Rouwhorst - AB
18:30 - 19:30
Meisjes O14-5 (MC5)
Senna Ankone
Sanne Schopman
1.TVT - AB
19:00 - 20:00
Meisjes O18-3 (MA3)
Anouk Hekman
3.Rouwhorst - AB
19:00 - 20:00
Meisjes O18-4 (MA4)
3.Rouwhorst - CD
19:30 - 21:00
Jongens O18-1 (JA1)
Fareed Ahmed
2. Siers - AB
19:30 - 21:00
Meisjes O16-1 (MB1)
Tiemen Haafkes
1.TVT - CD
19:30 - 21:00
Meisjes O18-2 (MA2)
1.TVT - AB
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:00 - 17:00
Meisjes O10-2 (M8E2)
Marieke Wisselo
1.TVT - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O10-3 (M8E3)
Maxim Vonkerman
Quinty Mira - Gérard
2. Siers - AB
16:00 - 17:00
Mixed O10-1 (Mix8E1)
Thiemo Bruning
1.TVT - AB
16:30 - 17:30
Jongens O14-1 (JC1)
Yfke Ruel
2. Siers - CD
17:00 - 18:00
Jongens O12-1 (JD1)
Jolien Simmers
Marc Stolk
2. Siers - AB
17:00 - 18:30
Meisjes O12-2 (MD2)
Loes van Zutphen
1.TVT - CD
17:00 - 19:00
Meisjes O18-1 (MA1)
Thiemo Bruning
1.TVT - AB
17:30 - 18:30
Meisjes O16-5 (MB5)
Quinty Mira - Gérard
3.Rouwhorst - AB
17:30 - 18:30
Meisjes O16-6 (MB6)
Yfke Ruel
2. Siers - CD
18:30 - 20:00
Dames 2
Robert Slebos
2. Siers - CD
18:30 - 20:00
Dames 4
Maxim Vonkerman
3.Rouwhorst - AB
18:30 - 20:00
Dames 5
3.Rouwhorst - CD
H1 geeft de training
18:30 - 20:00
Keepers
Christiaan Verbeek
1.TVT - D
18:30 - 20:00
Meisjes O14-1 (MC1)
Leen Timmers
2. Siers - AB
19:00 - 20:30
Dames 1
Thiemo Bruning
1.TVT
20:00 - 21:30
Dames 6
2. Siers - CD
20:00 - 20:30
Heren 1
Fareed Ahmed
2. Siers - AB
20:30 - 22:00
Heren 1
Fareed Ahmed
1.TVT
20:30 - 22:00
Heren 3
2. Siers - AB
20:30 - 22:00
Heren H30-1
2. Siers - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:00 - 16:00
Meisjes O08-1 (MF1)
Maxim Vonkerman
Senna Ankone
1.TVT
15:00 - 16:00
Meisjes O08-2 (MF2)
Maxim Vonkerman
Lauren Smith
Olivier ten Kate
1.TVT
15:00 - 16:00
Mixed O08-3 (MixF3)
Maxim Vonkerman
Lies Polman
Loreen Sterk
1.TVT
16:00 - 17:30
Meisjes O12-1 (MD1)
Maxim Vonkerman
Britt Hoveling
1.TVT - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O12-3 (MD3)
Lotti Vastert
2. Siers - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O12-4 (MD4)
Senna Ankone
2. Siers - AB
16:00 - 17:00
Meisjes O12-5 (MD5)
Quinty Mira - Gérard
3.Rouwhorst - AB
16:00 - 17:30
Meisjes O14-2 (MC2)
Thiemo Bruning
Anouk Hekman
1.TVT - AB
16:00 - 17:00
Meisjes O14-6 (MC6)
Sanne Schopman
3.Rouwhorst - CD
17:00 - 18:00
Meisjes O14-3 (MC3)
Quinty Mira - Gérard
2. Siers - CD
17:00 - 18:00
Meisjes O14-4 (MC4)
Senna Ankone
3.Rouwhorst - AB
17:00 - 18:00
Meisjes O14-5 (MC5)
Sanne Schopman
3.Rouwhorst - CD
17:30 - 19:00
Meisjes O16-1 (MB1)
Tiemen Haafkes
1.TVT - AB
17:30 - 19:00
Meisjes O16-2 (MB2)
Fareed Ahmed
2. Siers - AB
17:30 - 19:00
Meisjes O18-1 (MA1)
Thiemo Bruning
1.TVT - CD
18:00 - 19:00
Meisjes O16-4 (MB4)
Anouk Hekman
2. Siers - CD
18:30 - 20:00
Meisjes O18-5 (MA5)
Yeabsera Spit
3.Rouwhorst - CD
19:00 - 20:30
Dames 1
Thiemo Bruning
Fareed Ahmed
1.TVT
19:00 - 20:30
Dames 3
2. Siers - AB
19:00 - 20:30
Dames O25-1 (DJS1)
Daan Nijmeijer
2. Siers - CD
19:00 - 20:00
Meisjes O18-3 (MA3)
Anouk Hekman
3.Rouwhorst - AB
20:00 - 21:00
Meisjes O18-4 (MA4)
Anouk Hekman
3.Rouwhorst - AB
20:30 - 22:00
Heren 2
Fareed Ahmed
1.TVT - AB
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:00 - 16:00
Meisjes O09-1 (M6E1)
Maxim Vonkerman
Lieze Schaepers
2. Siers
15:00 - 16:00
Meisjes O09-3 (M6E3)
2. Siers
15:00 - 16:00
Meisjes O09-4 (M6E4)
2. Siers
15:00 - 16:00
Mixed O09-1 (Mix6E1)
2. Siers
16:00 - 17:00
Jongens O16-1 (JB1)
Martijn Wijnbergen
1.TVT - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O10-2 (M8E2)
Maxim Vonkerman
Isa Berends
2. Siers
16:00 - 17:00
Meisjes O10-3 (M8E3)
Maxim Vonkerman
2. Siers
16:00 - 17:00
Mixed O10-1 (Mix8E1)
Maxim Vonkerman
2. Siers
17:00 - 18:00
Jongens O18-1 (JA1)
Martijn Wijnbergen
1.TVT - CD
17:00 - 18:30
Meisjes O12-1 (MD1)
Maxim Vonkerman
2. Siers - CD
17:00 - 18:30
Meisjes O12-2 (MD2)
Loes van Zutphen
Sophie Olde Veldhuis
2. Siers - AB
17:00 - 18:30
Meisjes O14-2 (MC2)
Anouk Hekman
Puck Kemna
1.TVT - AB
18:30 - 20:00
Dames 4
Herman Kemna
2. Siers - AB
18:30 - 20:00
Meisjes O14-1 (MC1)
Leen Timmers
1.TVT - CD
18:30 - 20:00
Meisjes O16-1 (MB1)
Tiemen Haafkes
1.TVT - AB
18:30 - 20:00
Meisjes O18-2 (MA2)
2. Siers - CD
H1 geeft de training
20:00 - 21:30
Bully / EHV H45-1
3.Rouwhorst - CD
20:00 - 21:30
Dames 2
2. Siers - CD
20:00 - 21:30
Dames 6
Herman Kemna
3.Rouwhorst - AB
20:00 - 22:00
Heren 1
Fareed Ahmed
1.TVT
20:00 - 21:30
Heren 3
2. Siers - AB
20:00 - 21:30
Heren H30-1
2. Siers - AB
20:00 - 21:30
Trimhockey
3.Rouwhorst - CD
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:00 - 16:00
Jongens Benjamins
Maxim Vonkerman
Juliëtte van Ulzen
Suus de Leeuw
1.TVT - AB
15:00 - 16:00
Jongens Funkey
Maxim Vonkerman
1.TVT - AB
15:00 - 16:00
Meisjes Benjamins
Maxim Vonkerman
Jill Semmekrot
Lotte Huiskes
1.TVT - AB
15:00 - 16:00
Meisjes Funkey
Maxim Vonkerman
1.TVT - AB
15:00 - 16:00
Meisjes O07-1
1.TVT - CD
15:00 - 16:00
Meisjes O07-2
1.TVT - CD
15:00 - 16:00
Mixed O08-4 (MixF4)
1.TVT - CD
16:00 - 17:00
Instroom groep
Maxim Vonkerman
3.Rouwhorst - AB
16:00 - 17:00
Jongens O12-1 (JD1)
Britt Hoveling
1.TVT - AB
16:00 - 17:00
Jongens O14-1 (JC1)
Thiemo Bruning
1.TVT - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O12-4 (MD4)
Sophie van der Aa
3.Rouwhorst - CD
16:00 - 17:00
Meisjes O16-4 (MB4)
Senna Ankone
2. Siers - AB
16:30 - 17:30
Meisjes O12-2 (MD2)
Sophie Olde Veldhuis
2. Siers - CD
17:00 - 18:00
Meisjes O12-5 (MD5)
Sophie van der Aa
Quinty Mira - Gérard
3.Rouwhorst - CD
17:00 - 18:00
Meisjes O16-3 (MB3)
Senna Ankone
2. Siers - AB
17:00 - 18:30
Meisjes O18-1 (MA1)
Thiemo Bruning
1.TVT - AB
18:00 - 19:00
Meisjes O16-5 (MB5)
Senna Ankone
2. Siers - AB
18:00 - 19:00
Meisjes O16-6 (MB6)
Sophie Olde Veldhuis
2. Siers - CD
19:00 - 20:30
Dames 1
Fareed Ahmed
Thiemo Bruning
1.TVT
19:00 - 20:30
Dames 3
Maxim Vonkerman
2. Siers - AB
19:00 - 20:30
Dames 5
Lianne de Boer
2. Siers - CD
19:00 - 20:30
Dames O25-1 (DJS1)
3.Rouwhorst - AB
H2 geeft de training
20:30 - 22:00
Heren 2
Fareed Ahmed
1.TVT - AB